O firmie

Zbieracz Warszawski jest firmą założoną w listopadzie 2012 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się bezpłatnym odbiorem elektrośmieci od osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych i publicznych. Wraz z upływem czasu i rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję aby nasze działania skoncentrować głównie na skupie zużytej elektroniki, skupie złomu elektronicznego oraz złomu komputerowego.

Nasza firma stara się zapewnić najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie recyklingu i skupu odpadów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które powinny sprostać Państwa oczekiwaniom. Działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami regulującymi zbieranie i transport odpadów, posiadając wszystkie stosowne zezwolenia.

Dzięki zapleczu technicznemu jakie posiadamy jesteśmy w stanie sprostać problemom związanym ze zużytym sprzętem elektronicznym i jego negatywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

Miejscem naszej działalności jest głównie województwo mazowieckie jednak w przypadku zainteresowania naszą ofertą jesteśmy otwarci na współpracę z każdym partnerem w Polsce i za granicą.

Jako firma działamy szybko i rzetelnie, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej wszystkie informacje, które wzbudzą w was zaufanie i zachęcą do kontaktu z nami. Liczymy na udane podjęcie współpracy w zakresie skupu i recyklingu odpadów elektronicznych wśród firm, instytucji i osób prywatnych.

Kontakt

Zbieracz Warszawski - skup złomu elektronicznego i komputerowego

Telefon: 694-150-760 / 606-267-435 / 513-138-109
Email: antibotkontakt@zbieracz-warszawski.pl

Przejdź do pełnych danych kontaktowych lub skorzystaj z formularza:

formularz kontaktowy

Aktualności

  • Cennik - styczeń 2015

    Data dodania: Środa, 14 stycznia 2015, 05:59

    W zakładce "Cennik skupu" umieściliśmy aktualny cennik na zakup zużytej elektroniki oraz złomu komputerowego. Cennik dostępny jest także w wersji PDF z załączonymi zdjęciami. Podane ceny obowiązują do 31 stycznia 2015 roku.

  • Nowa strona Zbieracza Warszawskiego

    Data dodania: Czwartek, 7 sierpnia 2014, 23:23

    Z radością infomujemy, że z dniem 7 stycznia 2015 uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Zachęcamy do zapoznania się z jej zawartością.